A A A

Novinky

2018 Nová zelená úsporám

 

 

22.6.2018

Možná Vás napadla otázka : Dělají v té firmě MONTI vůbec něco? Nikde nejsou vidět, nikde neinzerují, nikde se o nich nemluví.

Tak já Vám popořadě odpovím:

Děláme pořád to samé i když jinak. Nesedíme v kanceláři, ale jezdíme za zákazníky. Neinzerujeme, protože nás zákazníci sami doporučují svým přátelům a to že se o někom nemluví , to je v našich místních poměrech jenom dobře, protože od lidí se dozvíte převážně pouze pomluvy.  Přehled nově zrealizovaných zakázek, můžete sledovat na našem facebookovém účtu.

 


 


 

8.3.2015

Vážení zákazníci,

V minulém roce  jsme zaznamenali velký úbytek lidí, kteří navštívili osobně naší kancelář v Příbrami.
Tento rok, se počet lidí, ještě snížil.  Není to však tak, že bychom nic nedělali, máme mnoho zakázek,  dokonce stále více v zahraničí, například Belgii, Francii, Německu i v Rakousku,  ale lidé kteří poptávají naše služby,  stále více volí pro první kontakt raději elektronickou komunikaci, před osobní návštěvou. Pokud je naše nabídka zaujme, chtějí všechny detaily probrat přímo na místě stavby a  osobně a nikoliv v kanceláři.
Má to svou logiku, technický pokrok jde velmi rychle kupředu a prakticky v každé rodině je internet, chytré telefony a je de-facto je dnes zbytečné podnikat někam cestu a nechávat si vysvětlovat něco narychlo ústně, co je možné si podrobně nechat zaslat v písemné formě a důkladně se s tím doma v klidu seznámit. Protože lidé dnes již nenakupují, stylem přijdu do jednoho obchodu a koupím, ale vybírají si z vícero nabídek, porovnávají, kvalitu a cenu. Samozřejmě chtějí porovnávat v klidu,  tak aby je nikdo neovlivňoval a zároveň ani nikam netlačil.
Z těchto důvodů, jsme se rozhodli, naši kancelář od 1.8.2015 uzavřít.
Je zbytečné, abychom trávili čas oprašováním vzorků a platili kancelářskou silu, když tuto službu už nikdo nevyužívá.
Jsme vám proto nyní plně k dispozici na našem telefonním čísle 777728741 a nebo tu na našich stránkách
Rádi pro Vás uděláme tu nejlepší cenovou a nabídku, pokud Vás zaujme rádi přijedeme osobně Vám předvést vzorky, vše správně zaměřit a domluvit veškeré potřebné detaily. Nemáme zapotřebí, někoho lákat do luxusní kanceláře a tam pomocí marketingových triků, donutit k sepsání nevýhodné smlouvy, za nás mluví naše práce, kterou tu poctivě odvádíme již 22 let. Za tu dobu  stala naším domovem stavba a montáže, nikoliv kancelářská židle.
Děkuji za pochopení

Martin Veselý    8.3.2015

 

 

 

Naše práce v Bavorsku duben 2015

 

Okna bavorsko

 

 

 

 

 

 

Zakázky v Belgii

Právě jsme se vrátili z dalších montáží v Bruselu. Byl to velmi náročný týden, kterému předcházelo mnoho dní příprav. Naštěstí jsme vše zvládli, přesně podle plánu a místní zákazníci se už mohou těšit ze svých  nových oken.

Zde je pár fotek z montáží:

 

Montáž plošinou

 

 

 

29.5.2014

Na čem právě pracujeme?

Bohužel naše česká ekonomika je ještě zcela nevzpomatovala a je zbytečné si něco nalhávat. Stavebnictví je snad postiženo nejvíce. V praxi, kdy veřejné stavby dělají už jen uzavřené podnikatelské skupiny, které jsou nyní ještě více uzavřené, je skutečně samostatných investorů, který by si chtěli budovat, nebo modernizovat své bydlení, u nás skutečně málo.  Velmi si těchto lidí vážíme a též i našich stálých zákazníku s kterýma již delší dobu spolupracujeme. Přesto jsme ale nuceni většinu času pracovat pro zahraniční zákazníky v Belgii, Německu, Holandsku, Francii a Rakousku. Na druhou stranu, tim získáváme i cenné zkušenosti, nejenom jazykové ale především profesní. I když za hranicemi se  nám daří stále lépe, stejně je pro nás nejdůležitější domácí trh. Snažíme se cenu našich produktů držet na co nejnižší možné úrovni, tak aby odpovídala, příjmům běžných lidí,  ale zároveň také hledáme nové kvalitní výrobky, které by vyplnily mezery v naší současné nabídce.  Je pravdou, že  konkurence v našem oboru je velká. Každý Vám dnes nabízí slevy a fantastické zboží za těch nejlepších podmínek. My neslibujeme a zbytečně neřečníme, protože stále pracujeme. Už celých 20 let.  Můžeme proto pro Vás udělat i hodně z toho, co Vám jinde jen slíbí.

 

Živnostník roku 2012

Nový bilboad

 

 

18.4  2012

Top firma Příbramsko 2011

Děkujeme všem za hlasování  v internetové anketě Top-firma Příbramsko, kategorie  do 10 zaměstnanců, kde jsme získali ze 115 přihlášených firem 2 místo. Vážíme si této důvěry lidí a zároveň, děkujeme Hospodářské komoře v Příbrami za odbornou pomoc a inspiraci v podnikání, která je v této ekonomicky složité době, důležitá víc než jindy.

 

Novinky od 1.3  2012

Od 7.3 jsme začali standardně montovat do oken nové kování s valivými ložisky. Tento nový nadstandardní typ kování Siegenia má min. dvojnásobnou životnost, oproti starému kování a navíc okna se zavírají velmi lehce a pohodlně.

 

 

Od 1.3 všechny naše okna mají 5 komorové podparapetní lišty, uvnitř zateplené a utěsněné. Tato změna by měla přispět k ještě lepší tepelné izolaci ve spodní části okenního rámu. Tato část okna je nejslapším místem každého okna a často se podílí na velkých únicích tepla.

 

 

Velké slevy a nové typy profilů:


 .

 

22.6. 2011 

Stavební poradenství

Řešíte stavební problém, který se týká našeho oboru? Napište nám na na el. adresu monti@email.cz , rádi Vám odborně a nezaujatě poradíme. V dnešní době je sice dobrá rada drahá, ale přátelské služby se neúčtují. Proto veškeré poradenství poskytujeme zdarma. Jednostranných doporučení dnes najdete na internetu spoustu, často i protikladných. Píšou ho lidé, kteří většinou žádné praktické  zkušenosti s realizací výměny oken nemají. Cíl těchto rádo by odborníků je jeden společný - zblbnout lidi a lobovat za svoje zájmy. Přesto ale nic není nikdy pouze jednostranné a na vše je potřeba se dívat z více pohledů.  Potom je teprve možné dospět k odbornému závěru a ne i k informaci, která má prakticky nulovou hodnotu. Naše firma nabízí každopádně dobré výrobky, ale pokud je pro Vás vhodnější některý konkureční výrobek, doporučíme Vám klidně konkurenci. Pro nás je prvovořadá  spokojenost zákazníků, bussines musí jít někdy stranou.

 

24.6. 2011

Firma roku, Živnostník roku

V roce 2007 a  v roce 2008 jsme dvakrát za sebou postoupili do finále v soutěži ,, Firma roku, živnostník roku". Byli jsme vybráni odbornou porotou  do finálové desítky  z celkového počtu zhruba 4000 přihlášených firem  z celé České republiky. Přestože jsme tehdy žádnou cenu nezískali, považujeme samotný postup za velký úspěch, neboť z Příbrami jsme byli jako jediní, kteří postoupili. V tomto roce jsme se rozhodli po roční přestávce ve které  jsme dokončili mnoho pozitivních změn, přihlásit do soutěže znovu.      

26.6. 2011

 

Top firma roku 2011

V tomto roce jsme se stali členy Okresní hospodářské komory v Příbrami .

24.8. 2011Soutěž Firma roku, Živnostník roku 2011

Wink Postoupili jsme do finálové desítky v krajském kole!

 

okolí Catania

V okolí Catania (Sicílie) jsme též dodali 1 plastové okno. :-)