A A A
 • Ideal 4000 Round line
  Ideal 4000 Round line
 • Ideal 6000
  Ideal 6000
 • Ideal 6000 passiv haus
  Ideal 6000 passiv haus
 • Ideal 7000
  Ideal 7000

Okna Aluplast

Ideal 4000 & Ideal 4000 Round line

Systém 5 - komorový s vnořením do hloubky 70 mm, vnějším těsněním. Plně rozvinutá technologie plastových oken série Ideal. Konstrukce zajišťuje dobrou tepelnou a akustickou izolaci. Systém je dostupný ve verzi pololícované nebo lícované. Kromě splnění nejvíce nekompromisních norem týkajících se ochrany tepla systém IDEAL 4000 se vyznačuje moderním designem, který odpovídá nejmodernějším trendům, které jsou na trhu s plastovými okny. Zaoblené linie poskytují oknům moderní a souladný vzhled.

 

Ideal 6000 Passiv - Haus

Systém Ideal 6000 je technologicky nejpokročilejší nabídka z řad profilů aluplast. Tento profil má dokonalé statické parametry, tepelnou a akustickou izolaci. Kromě splnění nekompromisních technologických norem se systém také vyznačuje velmi moderním designem a soudržnou konstrukcí. U těchto plastových oken byly použity speciální zpevnění se zvýšenou termickou izolací s vložkou z umělé hmoty, a navíc zpevňujicí komory byly vystuženy speciálně tvarovanou polyuretanovou pěnou. Také v této verzi je třetí těsnění, které způsobuje rozlišení tzv. "suché komory".

Ideal 7000

Luxusní systém IDEAL 7000 se stavební hloubkou 80 mm, je moderním projekčním řešením. Při jeho vývoji byl kladen důraz na tepelnou izolaci a estetický vzhled okenních profilů. Díky zaobleným okenním křídlům se zaoblenými zasklívacími lištami mohou tato plastová okna splnit i nejnáročnější estetické požadavky. 6ti-komorová stavba profilů umožnila dosáhnout zvýšených izolačních vlastností.