A A A

Okna, nebo padělky?

Myslíte si, že máte kvalitní okna,  protože  jste za ně dali hromadu peněz a objednali je u velkého českého výrobce?

Zástupce firmy Vám v drahém obleku a luxusní kanceláři vysvětlil, podle naučeného školení, že oni jsou ti praví, kdo vyrábí kvalitně a navíc v Česku, zatímco konkurence je velmi pochybná?  Potom k Vám přijeli montéři s nepopsanými okny, přestože jste si původně objednali konkrétní značku, ale dnes už stejně nevíte ani jakou, protože nikde nebyl jediný nápis?

Je docela možné, že máte doma napodobeninu , padělek, nebo okna vyráběné z neidetifikovatelného možná i toxického plastu.

My za naší firmu, Vám  zcela objetivně můžeme ukázat, z čeho se naše okna skládají.
Vše si můžete i ověřit, naše okna jsou vždy řádně ,,popsaná"

 

Toto jsou naše okna!

 

NĚMECKÝ PROFIL - GEALAN IQ

Profil je řádně označenZnačka vypálena Laserem

Profil je řádně označen na folii .

Z boku je vypálena značka a označení , datum výroby laserem

 

 

ANGLICKÉ  SKLO - PILKINGTON

Pilkington

Značka a datum výroby je v rámečku vypáleno laserem

 

 

NĚMECKÉ KOVÁNÍ  - SIEGENIA

Kování SIEGENIA je označeno značkou SI z boku. Na obrázku je typ Titan AF, standardní kování v našich oknech s otočnými hříbky.


A Nyní tzv. okna ,,FAKE"

Jedná se o napodobeniny, bez označení vyráběné z materiálů převážně  turecké, čínské a polské výroby.  Není bez zajímavosti, že tyto okna se nejvíce kompletují v České republice. Prodejce Vás naláká na nízkou cenu nějaké dobré značky a slíbí vám kvalitu, ale potom Vám montéři přivezou  okna, z českou nálepkou a vlajkou, na kterých chýbí kromě české nálepky, označení,  tudíž okna nemůžete vůbec identifikovat.


PROFILY NEZNÁMÉ VÝROBY- ČASTO VYDÁVANÉ ZA ZNAČKOVÉ

Fake okna

Profil bez označení z boku, chybí také i označení na folii vyroben  z recyklátu , navíc velmi amatérsky zavařeno křídlo, pravděpodobně na nějakém starém stroji místního malého výrobce.


SKLO LEPENÉ V GARÁŽI?

sklo

Naprosto neidentifikovatelné sklo , bez označení.

(Neznámé izolační složení !)

 


TOTO JE KOVÁNÍ PO 3 LETECH PROVOZU !

Rez

Napodobenina kování také bez jakéhokoliv označení výrobce (pravděpodobně z Číny) navíc bez povrchové ochrany proti korozi. Silně zkorodované.

 


OKNA POCHYBNÝCH ZNAČEK

Máte ve vaší cenové nabídce okna označovaná 3D , 4D, EKO, DEC-CO nebo jiným efektivním názvem, bez přesné specifikace výrobce profilu? Potom máte velkou šanci, že dostanete nikoliv napodobeninu, nějaké známé značky, ale originální  profil s označením například made in China.
Samozřejmě ,,německé kvality" :-)

 

 

 

Je pravdou, že pokud zaplatíte za věc zbytečně příliš hodně, ztratíte nějaké peníze. Pokud ale zaplatíte příliš málo, ztratíte úplně všechno, protože získáte tak věc s nulovou hodnotou , která Vám nebude absolutně fungovat.

Jste snad tak bohatí, aby  jste si mohli dovolit kupovat levné a nekvalitní věci, které Vám budou na nic ?