A A A

Plastová okna

Ideal 4000 & Ideal 4000 Round line

plastová okna -ideal 4000 plastová okna- ideal 4000 round line
Systém 5 - komorový s vnořením do hloubky 70 mm, vnějším těsněním. Plně rozvinutá technologie plastových oken série Ideal. Konstrukce zajišťuje dobrou tepelnou a akustickou izolaci. Systém je dostupný ve verzi pololícované nebo lícované. Kromě splnění nejvíce nekompromisních norem týkajících se ochrany tepla systém IDEAL 4000 se vyznačuje moderním designem, který odpovídá nejmodernějším trendům, které jsou na trhu s plastovými okny. Zaoblené linie poskytují oknům moderní a souladný vzhled.

 

Ideal 6000 Passiv - Haus

plastová okna-profil passiv hause plastová okna-profil passiv hause2
Systém Ideal 6000 je technologicky nejpokročilejší nabídka z řady IDEAL. Tento profil má dokonalé statické parametry, tepelnou a akustickou izolaci. Kromě splnění nekompromisních technologických norem se systém také vyznačuje velmi moderním designem a soudržnou konstrukcí. U těchto plastových oken byly použity speciální zpevnění se zvýšenou termickou izolací s vložkou z umělé hmoty, a navíc zpevňujicí komory byly vystuženy speciálně tvarovanou polyuretanovou pěnou. Také v této verzi je třetí těsnění, které způsobuje rozlišení tzv. "suché komory".

 

Ideal 7000

plastová okna-Ideal 7000

Luxusní systém IDEAL 7000 se stavební hloubkou 80 mm, je moderním projekčním řešením. Při jeho vývoji byl kladen důraz na tepelnou izolaci a estetický vzhled okenních profilů. Díky zaobleným okenním křídlům se zaoblenými zasklívacími lištami mohou tato plastová okna splnit i nejnáročnější estetické požadavky. 6ti-komorová stavba profilů umožnila dosáhnout zvýšených izolačních vlastností. Díky tomuto uspořádání izolačních komor, použití těsnění EPDM a izolačního dvojskla získáme izolační celek pro účinnou eliminaci ztrát tepelné energie. Špičkové tepelně izolační vlastnosti, minimální náročnost na údržbu, dlouhodobá životnost a vysoká užitná hodnota jsou hlavní předností tohoto profilu.

 

OKNA energeto®

plastová okna-energeto 4000 energio passiv.jpg

Energeto 4000..Plastová okna..,,,,,,,,,......Energeto 8000 -passiv

Plastová okna v systému energeto ® je energeticky nejúspornější a nejúčinější sytémem od firmy Aluplast.

Představují naprostou špičku ve vývoji moderních plastových oken, určených převážně do passivních domů.