A A A

Zasklívání balkonu

Zasklení lodžie

 

 

 

Hlavní výhody zasklení lodžie.

 

 

Rozhodnete-li se k zasklení balkonu, získáte tím spousty výhod.

 

 

  • Zasklení  lodžie vytváří další obytný prostor.
  • Balkon je k dispozici i ve špatném větrném počasí.
  • Zasklení lodžie šetří náklady na vytápění,  jako prosklená plocha tvoří nárazníkové pásmo mezi vytápěným prostorem  a venkovní teplotou. Eliminuje se tím i případné rosení oken. V obytných prostorách, není o nic větší vlhkost, než byla dříve.
  • Finská studie zjistila, že  zasklením lodžie se výrazně zpomalí proces zvětrávání betonu a koroze výztuží na balkoně. Prodlužuje se tím životnost balkonu.
  • Zasklení  balkonu izoluje hluk silničního provozu, což se odráží nejen v bývalém balkonu, ale i v místnosti za ním.
  • Zimní zahrada na balkoně vede ke zvýšení ceny nemovitosti. Zahradní nábytek může také stát na balkoně i v zimě.
  • Náš systém má všestrané využití. Lze ho použít na balkony zasklení, lodžie i pro zasklení pergoly.

 

Ochrana před nepříznivým počasím i před zloději!

 

Zasklením balkonu ochráníte Váš majetek, nejenom na Vašem balkoně , ale i v celém bytě. Podle statistik policie ČR, nejvíce vloupaček proběhlo právě balkonovými dveřmi. Zloděj jinak vnikne bez překážky nejdříve na balkon, a tam nepozorovaně vypáčí balkonové dveře a tím se dostane do celého bytu. Prosklením ještě před balkonem, však překazíte zloději jeho plány.

 

 

.

 

Lodžie zasklení

 

 

 

Náš systém na zasklení balkonu se snadno ovládá a krásně se přes něj dívá na nepříznivé deštivé počasí  a spousty sněhu a prachu které jinak musíte průběžně uklízet z Vášeho balkónu. Když chcete čerstvý vzduch a prostor, jednoduše křídla posunete ke straně, jde to snadno díky ložiskovým kolečkům v hliníkové liště a balkon je opět otevřený.

 

Máte velkou lodžii? Díky našemu systému ji můžete používat i v zimě


Toto praktické zasklení balkonů, má všestrané využití, u ruzných posezení, zimních zahrad a také u bytů, kde získáte další obytný prostor navíc, který můžete prakticky využít. V neposlední řadě  tento systém poskytuje i dokonalou ochranu před holuby. Skla do sebe dokonale zapadnou a vy si můžete užívat ničím nerušené posezení na Vašem balkoně.

 

 

 

balkon

 

 

Náš systém zasklení balkonů je praktický a cenově dostupný!

 

 

Bakonový systém který používáme má mnoho výhod oproti jiným balkonovým systémům.  Jedná se o ucelený systém, který je dobře utěsněný a zároveň poskytuje jednoduchou manipulaci s křídly. Dlouhá životnost a prakticky bez údržby, to jsou  hlavní výhody našeho hliníkového balkonového systému.

Přes všechny nesporné výhody tohoto systému, byla do nedávna jedna, jediná nevýhoda, která bránila k jeho masivnímu rošíření a to byla příliš vysoká cena.

Dnes Vám můžeme s radostí oznámit, že tento nedostatek je již otázkou minulosti!

Díky vlastní efektivní výrobě, se snížila cena na nejnižší možnou úroveň. Cenu kterou Vám nyní nabídneme, v žádném případě nepřekročí Vaše očekávání.

 

 

 

 

 

balkon2

Kontaktujte nás pro bližší informace, popřípadě o zaslání ceny.