A A A

Zateplení a opravy fasády

 

Potřebujete opravit nebo zateplit  fasádu, či nové balkonové zábradlí

 

Firma MONTI je všestranným odborníkem na stavební činnost.
Umíme Váš dům zrekonstruovat podle současných moderních trendů. K novým oknům si od nás můžete nechat opravit i fasádu, tak aby dům vypadal celkově pěkně. Také umíme vám vyrobit zcela nové zábradlí kolem balkonu. z nerezu popřípadě i z jiných materiálů.


Nerezové zábradlí ze sklem
Nové nerezové zábradlí v Bavorsku

Fasáda může být se zateplením, bez zateplení a nebo pouze natřená požadovanou barvou.  Jaké řešení zvolit, to záleží na stavu fasády, druhu nemovitosti a také na všeobecných celkových podmínkách. V dnešní době  se převážná část fasád zatepluje, neboť původní navrhovaná šířka zdi je po stránce tepelné ochrany budov již nedostačující. Při těchto rekonstrukcí je vždy potřeba vzít v úvahu budovu jako celek,  její specifikaci,  nikoliv se soustředit pouze na dílčí práce. Opomenutím tohoto faktu vznikají závady za které tzv. ,,nikdo nemůže."  Okna se najednou rosí,  fasáda plesniví, balkony zatéká. Jak je to možné, když to ti řemeslníci dělají pořád stejně?
Příčinou je právě to, že to dělají pořád stejně, bez ohledu na to, co jednotlivé budovy potřebují. Ti lidé jdou na školení, kde jim vysvětlí jakýsi univerzální postup, který musí bezpodmínečně dodržovat a nic víc. Nikdo jim už neřekne, že musí stále při práci přemýšlet podle zjištěné situace..
A ten,  kdo by měl být zodpovědný za průběh prací, následně případné závady hodí na proškolené lidi.
Ne, takto to u firmy MONTI rozhodně nefunguje!  My jsme praktická firma, nás zajímá pouze výsledek. Ani ten sebelepší dílčí postup, který nám nezajistí optimální výsledek,  nemůže být dobrý ani správný.
Pokud si zvolíte firmu MONTI , můžete si být jistí,  že nad vaší prací budeme přemýšlet.
Budeme přemýšlet na stavbě,  budeme přemýšlet  při cestě domů a také někdy i doma.
A též slibujeme, že neodejdeme od Vás,  dokud si nebudeme jistí, že je vše již v naprostém pořádku.
.
Zateplení fasády
Zateplení fasády